امروز: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری:

حجت الاسلام مبلغی گفت : سپاه پاسداران وشهدای مدافع حرم با خلوص نیت برا ی بر قراری امنیت تلاش می کنند و امنیت کشور مرهون از خودگذشتگیهای این عزیزان است .  

کد خبر: ۸۶۴۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸

حجت الاسلام مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان در گفت وگو با  هیجار گفت : شهید محسن حججی ،شهدای مدافعان حرم وپاسداران انقلاب اسلامی  در راه  خدمت به جامعه اسلامی از خود گذشتگی نموده اند و امنیت امروز ما مرهون ایثار این عزیزان است.

وی ادامه داد : همه باید قدردان زحمات  ایثارگران  ای عزیزان باشیم چرا که با خلوص نیت  برای برقراری امنیت این مرز بوم  تلاش می کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری  به خود زنی رسانه های اصلاح طلب اشاره کرد و افزود : همه  را توصیه می کنم به اینکه باید به مصالح وارزشهای نظام توجه داشته باشند و همه باید در خصوص حفاظت از ارزشها  بایکدیگرهمدل و روابط خوب داشته باشند .

وی به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد : برقراری وحدت بین نیروهای انقلابی که مورد نظر مقام معظم رهبری است باید حفظ شود و طبق سخنان ایشان باید با هر سلیقه ای در کنار یکدیگر زندگی کنند این همان دستوری که دین  اسلام داده است .

حجت الاسلام مبلغی بیان کرد : همه باید ادبیات کنار یکدیگر را رعایت کنند وقدردان زحمات ایثارگران و شهدا باشیم وعلیه یکدیگر جبهه گیری نباید کنیم چون به نفع هیچ کس نمی باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: