امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
فرمانده سپاه الیگودرز خبر داد ؛

فرمانده سپاه الیگودرز از اجرای طرح سالم سازی مکانهای گردشگری وتفریحی  توسط بسیجیان در سطح این شهرستان خبر داد .   

 

کد خبر: ۸۵۷۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۲

سرهنگ محمد برامکی؛فرمانده سپاه الیگودرزدر گفت وگواختصاصی هیجار گفت : یکی از مطالبات ودغدغه های خانواده ها سالم سازی فضای  گردشگری در سطح استان بوده است  که متاسفانه این مکانها حیات خلوتی برای معترضین به ازادی مردم تبدیل شده است.

وی ادامه داد :سپاه و بسیج در این زمینه بعنوان کمک کار اصلی جامعه و نهادی که از دل مردم و همیشه  در جهت حفظ  منافع مردم فعالیت داشته است و اقدام به برگزاری اردوهایی جهت سالم سازی این مکانها  نموده است.

فرمانده بسیج شهرستان الیگودرز اظهار داشت  : هفته گذشته اردویی سه روزه  با حضور بسیجیان شهرستان در دریاچه گهر  با هدف سالم سازی این محیط برگزار شد و بسیجیان در سایه این کار بزرگ از طبیعت خدادادی ومکان زیبا استفاده نمودند .

وی اضافه کرد :همچنین برنامه های مذهبی ، فرهنگی ، ورزشی و فعالیتهایی که با روحیه نوجوانان وجوانان سازگاری داشته در این اردوهها اجرا شد ودر کناراین برنامه ها کمک به زیبا سازی ،نظافت وبازسازی مکانهای گردشگری وتفریحی نیز توسط بسیجیان انجام شد واین برنامه مورد استقبال بسیاری از  مردم قرار گرفت.

دبیر ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز بیان کرد :متاسفانه افراد هنجار شکن  اعمالی مانند مصرف مواد مخدر ومشروبات الکی و..... در مکانهای تفریحی انجام می دهند که با حضور بسیجیان در این مناطق علاوه برسالم سازی فضا شاهد کاهش حضور این افراد خواهیم بود .

برامکی یاد آرو شد :این طرح در روزهای آینده در  آبشار بیشه واحتمالا در الیگودرز در آبشار آب سفید و سایر مناطق گردشگری وتفریحی شهرستان برگزار خواهد شد .

فرمانده سپاه الیگودرز بیان کرد :بهترین کمک به دولت و سیستم اجرایی استان  جهت سالم سازی مکانهای گردشگری و تفرجگاه برگزاری اردوهای بسیجیان که با قدرت نیزاین اقدام  انجام خواهد شد .

گفتگو :یاسر مومنی

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: