امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
قم رود طمع اصفهانی را ها بر انگیخت

موضوع جنجالی جابجایی مرز لرستان توسط اصفهان در کش وقوس تکذیب آن توسط دولتی ها با ارائه مستنداتی ابعاد جدیدتری در شبکه های اجتماعی به خود گرفت.

 

کد خبر: ۸۵۶۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۵

به گزارش هیجار ، استان لرستان از استان های محروم و فاقد صنعت زاگرس نشین است که به دلیل آب وخاک حاصلخیز و پتانسیل های مهم کشاورزی وسد سازی که در این استان موجود می باشد لرستان می تواند به استانی توریستی و قطب کشاورزی در غرب کشور تبدیل شود.

حالا این ظرفیت های خدادادی باعث شده که استان های همجوار به مانند اصفهان طمع این آب وخاک را کنند و شبانه با فشار دادن کلید اینتر، خط مرزی لرستان را با استان های چهار محال ،لرستان وخوزستان جابجا کنند و قسمتی از بخش پر آب لرستان را به محدوده جغرافیایی خود اضافه کنند.

  گویا پروژه قم رود وانتقال آب لرستان به استان قم خیلی ها را به طمع وشیطنت برای تصاحب آب وخاک این استان انداخته است.

 

نقشه لرستان واصفهان

 

استاندار لرستان که نماینده عالی دولت در لرستان و از بدنه وزارت کشور به جای دیدن واقعیت ها و دلسوزی های اصحاب رسانه بدنبال انکار این مسئله و تکذیب آن هست.

 مهندس بازوند در گفتگو با فارس این تغییرات مرزی را تکذیب و صراحتا اعلام کرد که این موضوع اصلا صحت ندارد.

 بازوند استاندار لرستان

پس آقای بازوند ،وزارت کشور دولت راستگویان اعتدال،چرا دروغ پردازی می کند و اگر واقعا صحت ندارد چرا در پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه این موضوع را با استفاده از نقشه  و تغییرات انجام شده اطلاع رسانی میکند؟

 حالا شما به عنوان نماینده عالی دولت در لرستان و مدافع حقوق مردم این استان باید از طریق مراجع نظارتی و قضایی با متخلفین که اقدام به انتشار این خبر کرده اند باید برخورد صورت گیرد.

  مگر می شود وزارتخانه دولتی در سایت اطلاع رسانی خود بدون سند یا برنامه ای خبری را منتشر کند؟

 

نقشه لرستان واصفهان

اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور در این خصوص این شائبه را در اذهان لرستانی ها تقویت می کند که در واقع بی سر وصدا این اتفاق ناگوار رخ داده است.

 به نظر می رسد اگر هوشیاری اصحاب رسانه ،جریان های انقلابی استان نبود بعد از چندین سال متوجه این شیطنت می شدیم و آنوقت می شد کاری انجام داد یا خیر؟

 نقشه لرستان واصفهان

 دلسوزان رسانه ای که بوق دولت در لرستان نیستند این موضوع عمومی که حق هر لرستانی می باشد را در دستور کار پیگیری رسانه ای قرار دادند و این شیطنت را برای عموم اطلاع رسانی کردند.

 

نقشه لرستان واصفهان

 ملت ایران اسلامی همچنان شجاعت وغیرت رزمندگان لرستانی را در دفاع از کیان انقلاب اسلامی فراموش نکرده اند ،استان لرستان در این دوران به عنوان پشتیبان از 5 استان عمل می کرد ولی در پایان همین استان اصفهان ودیگر استان های برخوردار از اعتبارات و بودجه های کلان توسعه ای برخورد دار شدند و لرستان مظلوم حذف شد.

 حالا باگذشت چندین سال از این اتفاقات تلخ برخی از دولتمردان استان های برخورددار در سایه سکوت مسئولان لرستانی به دنبال تضییع حقوق مردم این استان هستند.

 خبرنگار :علی مرادی

  انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: