امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
فرمانده سپاه الیگودرز:

سرهنگ برامکی گفت: نیروهای مسلح آمادگی مقابله در هر سطحی با دشمنان نظام را دارند و نیروهای ارتش ،سپاه ،نیروی انتظامی ودستگاههای امنتی پشت سر ولی فقیه در حال  انجام وظیفه هستند.

کد خبر: ۸۴۸۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰

به گزارش هیجار ،سرهنگ محمد برامکی فرمانده سپاه الیگودرز در سخنان قبل از خطبه ها ضمن محکومیت حادثه ددمنشانه حادثه تروریستی تهران و تسلیت شهادت جمعی از هموطنان گفت: اقدامات کوردلان و ددمنشانه  بزدلان نه تنها  ذره ای از  اراده و تصمیم ملت کم نخواهند کرد بلکه روحیه جانفشانی و شهادت طلبی دوباره زنده خواهد شد.

 وی ضمن گرامیداشت بیست وهشتمین سالگرد  ارتحال ملکوتی امام ( ره) گفت:آیات قرآن کریم  نقش امام (ره) را مانند نقش  پیامبر اسلام  دانسته که الگویی برای جامعه وهمه آزادیخواهان جهان است.

 برامکی اضافه کرد: دشمنان بعد از انتخابات پرشور وقدرتمند ملت ، ایران هراسی به راه می اندازند ومستکبران جهان باشیاطین کوچک  ائتلافاتی  تشکیل می دهند ولی این گونه اقدامات  ذره ای در دلهای مومنان خدشه وارد نمی کند.

 فرمانده بسیج شهرستان الیگودرز گفت: امروز دفاع همه جانبه از جبهه حق وظیفه ماست و هر چه داریم از ساز وبرگها در همه زمینه های اقتصادی ،فرهنگی و.... آماده نموده تا با تمام توان و امکان در این عرصه حضور پیدا کنیم.

 وی افزود :امروز بزرگداشت شهدا پیام آور ودرسی قرآنی است و با حضور پیکر مطهر شهدا دوباره شعور و شور ملی در دلها فوران می کند و دوباره فرهنگ ایثار وشهادت طلبی در دلها زنده می شود.

 فرمانده سپاه الیگودرز به سخنان مقام معظم رهبری در سالروز رحلت  امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: اصول مبانی وارزشهای انقلاب اسلامی همیشه مشخص وپایدار هستند و امام خمینی (ره)  همیشه تاکید داشته اند که استکبار جهانی در راس آن آمریکا  غیر قابل اعتماد می باشدکه این  سخنی کاملا عقلانی وانقلابی است چرا که امروز اتحادیه اروپا شریک اول آمریکا به بی اعتمادی مستکبر جهان  اذعان می کند.   

 وی با اشاره به اینکه شاخص اصلی عقلانیت توکل به خدا ونگاه به داخل است افزود: در 2شب گذشته 72 نفر در سنای آمریکا دوباره تحریمهای جدید علیه کشور ما وضع نمودند که با این اقدامات شیطان بزرگ ،حتی ادعای اعتماد به آمریکا ازعقلانیت به دور است.

 برامکی  پایبندی به استقلال همه جانبه کشور یکی دیگر از تاکیدات مقام معظم رهبری داسنت وافزود: سند 2030پایه های استقلال فرهنگی وانقلابی کشور را از بین می برد و هدف امام خمینی (ره) از ایجاد انقلاب ، استقلال وانقلاب فرهنگی بود چرا که در صورت عملکرد خوب دانشگاه و آموزش وپرورش آن کشور  بیمه و به آرمانهایش نزدیکترخواهدشد.

 وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان بیان نمودند که چرا سند تحول فرهنگی کشور باید توسط بیگانگان نوشته شود سندی که جایی در فرهنگ اسلامی نداشته و نشانه تابعیت پذیری ووابستگی به دشمنان می باشد.

 دبیر ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان هوشیاری مردم را در خصوص استفاده از فضای مجازی را خواستار شد و گفت: متاسفانه برخی در فضای مجازی مطالب کانالهای ضد انقلاب و دشمنان را انتشار می دهند که این افراد در حقیقت  به  تریبون دشمنان تبدیل شده  وبرای مردم یاس ونا امیدی ایجاد می کنند و باید مردم از کانالها و گروههایی  که حقیقت و امید بخشی را انتشار می دهند استفاده کنند. 

 فرمانده بسیج الیگودرز بیان کرد: آمادگی فرزندان شما در نیروهای مسلح بسیار چشمگیر است نیروهای مسلح آمادگی مقابله در هر سطحی با دشمنان نظام را دارند و نیروهای ارتش ،سپاه ،نیروی انتظامی ودستگاههای امنیتی پشت سر ولی فقیه زمان مشغول انجام وظیفه هستند وامسال نیز  راهپیمایی عظیم روز قدس در امنیت کامل و از همه سالهای قبل  پرشورتر برگزار خواهیم کرد.

 وی پدیده  روزه خواری  را در سطح اماکن عمومی شهرستان وجود دارد افزود: مسئولین دردستگاههای قضایی و نیروی انتظامی اقداماتی انجام می دهند ولی همه مردم باید به  وظیفه مسلمانی خود که  امر به معروف و نهی از منکر عمل نموده ودر این خصوص تذکرات لازم را ارائه دهند. 

  انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: