امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
انتقاد نماینده مردم الیگودرز از بازدید مسئولان؛

 نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: نظر من این است که در بازدیدها وقتی مسئولی می‌آید باید به‌جاهایی برود که مشکل دارد و نیازمند مساعدت هستند.

کد خبر: ۸۳۵۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵

به گزارش هیجار نمانده مردم الیگودرز  با اشاره به اینکه یکی از مشکلات واحدهای صنعتی الیگودرز قدیمی بودن تکنولوژی مورد استفاده است، اظهار داشت: این موضوع باعث شده قیمت تمام شده کالاهای تولیدی بالا برود و نتوانند در بازار مصرف رقابت کنند.

وی کمبود بازار مصرف تولیدات را از دیگر مشکلات واحدهای صنعتی الیگودرز برشمرد و افزود: در این راستا وزیر صنعت، معدن و تجارت را دعوت کردیم و راهکارهایی نیز پیشنهاد داده ایم تا به بازسازی و نوسازی واحدها کمک شود.

وی تصریح کرد: برای بحث بازاریابی تولیدات واحدها نیز پیشنهادهایی داریم که با وزیر صنعت مطرح می شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین درخواست داریم که ستاد ملی تسهیل یک جلسه ای را به بررسی مشکلات واحدهای صنعتی الیگودرز اختصاص دهد.

خدابخشی با بیان اینکه نظر من این است که در بازدیدها وقتی مسئولی می آید باید به جاهایی برود که مشکل دارد و نیازمند مساعدت هستند، تصریح کرد: برخی از واحدهای صنعتی دارای مشکل شهرستان الیگودرز بارها به ستاد تسهیل تولید استان مراجعه کرده اند اما مشکلات آنها برطرف نشده است و مجبور شده ایم درخواست تشکیل جلسه ملی را برای آنها کنیم.

انتهای پیام/

منبع مهر 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: