امروز: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
نماینده مردم الیگودرز:

نماینده مردم الیگودرز با بیان اینکه یک‌ میلیون اصله نهال رایگان در اختیار مردم شهرستان الیگودرز قرار می‌گیرد گفت: ۵ هزار هکتار از اراضی شهرستان الیگودرز نهال‌کاری می‌شود.

کد خبر: ۸۲۴۷
تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۳

به گزارش هیجار ،محمد خدابخشی صبح امروز در آئین کاشت 605 اصله نهال به یاد شهدای شهرستان الیگودرز اظهار داشت: با توجه به اینکه الیگودرز شهرستانی کوهپایه‌ای است انتظار می‌رود سرانه فضای سبز در این شهرستان  افزایش یابد.

وی بابیان اینکه در شهرستان الیگودرز مواهب طبیعی و شرایط اقلیمی مطلوبی وجود دارد که انتظار می‌رود این شهرستان  سرسبزتر باشد افزود: با پیگیرهای انجام‌شده مجوز 200 هزار اصله نهال رایگان گرفته شد و این آمادگی وجود دارد که نهال بیشتری را در اختیار مردم قرار دهیم.

نماینده مردم الیگودرز بابیان اینکه تاکنون مجوز 75 هزار نهال مثمر نیز اخذشده است عنوان کرد: تا پایان امسال 300 هزار اصله نهال به‌صورت رایگان در اختیار مردم شهرستان الیگودرز  قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: تا پایان برنامه یک‌میلیون اصله نهال رایگان در اختیار مردم شهرستان الیگودرز قرار می‌گیرد و حداقل پنج هزار هکتار در شهرستان الیگودرز نهال‌کاری می‌شود.

خدابخشی تصریح کرد: تمام ورودی و خروجی‌های شهر را باید نهال بکاریم اما مهم‌تر از آن نحوه کاشت صحیح، مراقبت و محافظت از نهال است که مردم باید به این موضوع توجه کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: