امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
امام جمعه الیگودرز:

حجت الاسلام ارزنده گفت :شیعه واقعی کسی است  که  مسئولیتش برای اسلام وانقلاب کم هزینه  ولی خدماتش برای نظام بسیار ارزشمند باشد .

کد خبر: ۸۱۵۶
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹

به گزارش هیجار ،حجت‌الاسلام ارزنده در مراسم تودیع ومعارفه فرماندار الیگودرز به زندگی امام علی (ع) ویارانش اشاره نمود وگفت:کسی که مسیر خداوند متعال را پیمود ودل به مقامات و مسئولیت های دنیوی نداده است  به مسئولیت به او جایگاه  می دهد.

وی ادامه داد : شیعه واقعی حضرت علی (ع) کسی است که  مسئولیتش برای اسلام وانقلاب کم هزینه  ولی خدماتش برای نظام بسیار ارزشمند باشد و در همه حال خداوند را مد نظر قرار دهد.

امام جمعه الیگودرز،عکس،تصویر،حجت الاسلام ارزنده،تودیع ومعارفعه فرماندار

 

حجت الاسلام ارزنده با اشاره به اینکه هیچ اعتباری به مسئولین نیست و اضافه کرد :قطعا در بعضی موارد با فرمانداری سابق  اختلاف سلیقه داشته ایم اما هیچ گونه  مشکلی وجود نداشته است.

وی ضمن قدر دانی از زحمات میرزایی اصل بیان کرد : ادب سرمایه ای که فرماندار سابق شهرستان در ذهن مردم الیگودرز به یادگار گذاشته است.

وی در پایان افزود: مردم شهرستان الیگودرز  ولایت‌مدار ، زحمت کش و قدرشناس هستند  وهمه مسئولین با هم بردار و در شهرستان اختلافی نیست و همه باید با همدلی در جهت خدمت بیشتر بیشتر به مردم  تلاش نماییم .

فرمانده سپاه الیگودرز،سرهنگ محمدبرامکی،عکس،تصویر

                            

مسئولین باید ولایت پذیری و شفافیت در عمل را سر لوحه کار خود قرار دهند  

محمد برامکی درادامه  این مراسم  گفت : راهپیمایی 22 امسال بسیار استثائی و ویژه بود و با شکوه تر از سالهای قبل برگزار شد  که  از برکات خداوند وخون شهدا است و مسئولیت همه ما را سنگین‌تر می کند .

وی  از زحمات فرماندارسابق شهرستان قدردانی نمود و گفت : میرزایی اصل منشاء خدماتی برای شهرستان الیگودرز بود و شرح صدر سیاسی ،ارتباط با مردم ، انتقاد پذیری ، عدم جانب‌داری از احزاب سیاسی وحفظ وحدت از ویژگی‌های  ایشان  می باشد.

فرمانده مقاومت بسیج شهرستان الیگودرز گفت : فرماندار جدید نیز باید راه پر افتخار خدمت بی منت  به مردم  را ادامه دهند وبیانات رهبر معظم انقلاب را مد نظر وسرلوحه کار خود قرار دهند. 

وی به دیدار مردم اخیر مردم  آذربایجان با رهبر انقلاب اشاره نمود واظهار داشت :یکی از موارد مهم در مدیریت بحث شفافیت است و امیدوارم  که همه مسئولین شهرستان به این امر توجه نمایند.

در انتهای این مراسم با اهدای هدایایی از زحمات میرزایی اصل قدر دانی و احسان جهانیان به عنوان فرماندار جدید الیگودرز معرفی شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: