امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
فرمانده سپاه الیگودرز :

فرمانده سپاه الیگودرز گفت:سپاه پاسدان از مقتدرترین و محکم ترین دژههای نفوذ ناپذیر درسطح منطقه است وبه گفته دشمنان در زمینه های نظامی ،دفاعی ،اقتصادی وفرهنگی کارآمد ترین سازمان می باشد.

کد خبر: ۷۴۷۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷

به گزارش هیجار ،مراسم معارفه فرمانده گردان امام حسین (ع)  بسیج شهرستان عصر دیروز با حضور سرهنگ ملکی جانشین تیپ 57 لرستان و هیئت همراه در سپاه الیگودرز برگزار شد .

سرگرد محمد برامکی در این مراسم گفت : سپاه از محکم ترین ومستحکم ترین دژههای نفوذ ناپذیر درسطح منطقه است وهمه دوستان ودشمنان انقلاب به جایگاه و منزلت رفیع  سپاه اعتراف نموده اند .  

وی ادامه داد :سپاه پاسداران به گفته دشمنان کار آمدترین سازمان نظامی ،دفاعی ، اقتصادی وفرهنگی در منطقه می باشد .

فرمانده سپاه شهرستان الیگودرز گفت: سپاه داری عمق راهبردی ,وبعنوان مدافع  ارزشهای اسلامی در سطح جهان مطرح می باشد واز چنان  جایگاه منزلتی مقدسی برخوردار است که بنیانگذار انقلاب اسلامی  امام خمینی (ره) فرمودند "که ای کاش من یک پاسدار بودم " همچنین همه نهضت های آزادی بخش جهان با شور و حرارت خاصی از سپاه یاد می کنند . 

وی با اشاره با اینکه سپاه با پنج نیرو در خدمت آرمانهای انقلاب واسلام است اظهار داشت :نیروهای دریایی سپاه  مستحکم در منطقه  خلیج همیشه فارس ، تنگه هرمز و دریای عمان در حال انجام ماموریتهای انقلابی هستند  ونیروی هواو فضای پاسدان انقلاب اسلامی  هیچ عمقی از فضا را  از دسترس خود خارج ننموده است و امروز غرش موشک های بالستیک خواب را از همه دشمنان ربوده است .

برامکی به سخنان مقام معظم رهبری در حرم رضوی اشاره نمود واضافه کرد : نیروی قدس نیز به عمق باورنکردنی برای دشمنان در سطح کشورهای منطقه دست یافته است و همه این قدرت واقتدار به لطف خداوند متعال ،رهبریت با بصیرت شجاع و آگاه انقلاب و پشتیبانی ملت حاصل شده است .

فرمانده سپاه الیگودرز نیروی زمینی را ستوت فقرات مستحکم انقلاب اسلامی دانست وبیان کرد : نیروی زمینی سپاه  در همه جبهه های مقاومت حضور پیدا نموده وعمق راهبردی انقلاب اسلامی را مشخص نموده است وبسیج بعنوان یک نیروی ولایی وکار آزموده  در خدمت اهداف انقلاب می باشد.

 وی با اشاره به اینکه تشکیل گردان امام حسین (ع) در ایام محرم  یکی از روزهای به یادماندنی در شهرستان اضافه کرد : امروز با تشکیل گردان امام حسین (ع) در الیگودرز آرزوی دیرینه بسیجیان شهرستان تحقق پیدا نمود واین گردان  مسئولیت  آموزش وبکارگیری نیروهای زبده  بسیجی را برعهده خواهد داشت تا در منطقه خطر شاهد نقش آفرینی این عزیران برای انقلاب واسلام باشیم.

برامکی اظهار داشت : قطعا در آینده گردان امام حسین (ع) یکی از ستونهای امنیت وپایداری در سطح شهرستان خواهد شد.

فرمانده سپاه الیگودرز با اشاره به اینکه تیپ 57 مایه  افتخار وسرافرازی همه لرستانیها می باشد افزود : تیپ 57 لرستان به گفته فرماندهان عالی رتبه دفاع مقدس در هر زمان که وارد منطقه می شدند گره های کور جنگ  را باز می نمودند  وامروز نیز  با حضوراین تیپ مقتدر شاهد آرامش در مناطق غرب کشور هستیم .

در انتهای این مراسم سروان سجاد فولادی به عنوان فرمانده گردان امام حسین (ع) معرفی شد .

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: