امروز: پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
شهدا وحقوق های مدیران ؛

 فیش های  نجومی واختلاس های میلیاردی  برخی مدیران دولتی خیانت به بیت المال ودر تضاد با فرهنگ شهادت واز خود گذشتگی است .

کد خبر: ۶۸۹۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳

 به گزارش هیجار ، انتشار فیش های حقوقی واختلاس ها میلیاردی برخی مدیران دولتی در حالی است که  اگر مروری بر زندگیینامه  شهدای دوران دفاع مقدس  داشته باشیم خواهیم فهمید که  مدیران علاوه بر خیانت بر بیت المال بی راهه ای را  در پیش گرفته اند که در تضاد با فرهنگ ایثار ، شهادت و از خود گذشتی است .

 شهدا  این مردان بی ادعا همیشه اعمالشان  برای رضای خدا و برای کمک به مردم بوده است و  بدون  اینکه چشمی داشته از انقلاب یا دیگران داشته باشند  فقط  برای رضای خدا هر کاری را انجام می دادند .

عکس،شهید بابایی

یاد شهید بابایی بخیر که طلاهای همسرش را فروخت و به افسران و سربازان متأهل داد و گفت : مایحتاج عمومی گران شده و حقوق شما کفاف خرج زندگی رو نمیده !!

 یکی از دوستان شهید بابایی تعریف می کرد  که : دیدم صورتشو پوشونده بود و پیرمردی رو به دوش می کشید ... شناختمش و رفتم جلو که ببینم چه خبره که فهمیدم پیرمرد رو برای استحمام میبره !!

یاد شهید رجبی بخیر که پول قرض الحسنه به دیگر نیروها میداد و می گفت: وام است و وقتی می گفتند دفترچه قسطش را بده می گفت "کسی دیگر پرداخت می کند".

 

عکس ،شهید حسین خرازی

یاد شهید حسین خرازی بخیر که قمقمه ى آبش را در حالی که خودش تشنه بود به همرزمانش می داد و خودش ریگ توی دهانش گذاشت که کامش از تشنگی به هم نچسبه !!

یاد شهید مهدی باکری بخیر که انباردار به مسئولش گفت : میشه این رزمنده رو به من تحویل بدی، چون مثل سه تا کارگر کار می کنه طرف میگه رفتم جلو دیدم فرمانده لشگر مهدی باکری  که صورتشو پوشونده کسی نشناسدش و گفت چیزی به انباردار نگه!!

 

عکس،شهید مهدی باکری

یاد خیلی از  شهدا به خیر که خیلی چیزها به ما یاد دادند که بدون چشم داشت وادعای سهم خواهی از انقلاب  کمک کنیم و و اگر کاری می کنیم فقط برای  رضای خدا باشد!!

یاد شهید حاج ابراهیم همت بخیر ،ساعت‌ يك‌ و دو نصفه‌  ‌شب بود. صداي‌ شُرشُر آب‌ مي‌آمد. توي‌تاريكي‌ نفهميدم‌ كيه‌ ‌. يكي‌ پاي‌ تانكر نشسته‌ بود و يواش‌، طوري‌كه‌ كسي‌ بيدار نشود، ظرف‌ها را مي‌شست‌. جلوتر رفتم‌، حاجي‌ بود.

عکس،شهید ابراهیم همت

برای رد شدن از سیم خاردار باید یه نفر روی سیم خاردار می خوابید تا بقیه از روش رد بشن(!!) داوطلب زیاد بود.

قرعه انداختند، افتاد بنام یک جوان !! همه اعتراض کردند الا یک پیرمرد که گفت: چکار دارید بنامش افتاده دیگه ...

همه تودلشون گفتند : عجب پیرمرد سنگدلی !! دوباره قرعه انداختند، باز هم افتاد بنام همون جوون ... جوان بدون درنگ خودش رو انداخت روی سیم خاردار. تو دل همه  غوغائی شد ...!! بچه ها گریان و با اکراه شروع کردند به رد شدن از روی بدن جوان ... همه رفتند الا همون پیرمرد ... گفتند چرا نمیای ؟؟

عکس،سیم خاردار وشهدا

گفت : نه شما برید من باید بدن پسرم رو ببرم برای مادرش. آخه مادرش منتظره ... درود بر شهامت و غیرت آنان !!

نمی دا نم هم اکنون عده ای  برای رسیدن به جیفه ى دنیا چگونه پایشان  را روی چفیه های شهدا می گذارند ....

نویسنده :یاسر مومنی

 

  انتهای پیام/

نویسنده : یاسر مومنی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: