امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
سردار وحیدی در گردهمایی بزرگ بسیجیان الیگودرز ؛

رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی کشور گفت: بسیج بزرگترین رکن قدرت در نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت فرمان ولی فقیه  است که هیچ مکروحیله ای از سوی دشمنان برای شکستن وفروپاشی آن درطول  تاریخ انقلاب موثر نبوده است.

کد خبر: ۵۵۷۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۹

به گزارش هیجار ،مراسم گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان الیگودرز (شکوه ایستادگی)صبح امروز در سالن 3500نفری الغدیر برگزار شد .

سردار احمد وحیدی ضمن تبریک هفته بسیج در این مراسم افزود :بسیج ریشه محکمی در اعماق نهاد انسانهای پاک فطرت و نیت داشته که  ریشه آن به  اباعبداله الحسین (ع) می رسد و بسیج مظهر وفا ،قدرت،پایداری و مبارزه در راه خداست .

رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی کشور  با اشاره به اینکه  همه آزادیخواهان با الهام گیری از فرهنگ بسیج توانسته اند در مقابل مستکبران بایستند اظهار داشت : بسیج رمز عبور از هر بن بستی در نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد  ومظهر قدرتهای درونی ملت انقلابی که  به ظهور رسیده است .

بسیج،کشور،عکس،سردار،توکلی،الیگودرز،سپاه،لرستان،گردهمایی،،

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:  با گذ شت زمان به اهمیت تشکیل بسیج توسط  امام خمینی (ره) مخصوصا   در زمان بحران‌ها پی خواهیم برد  و امروزه چشم بیدار بسیجیان سدی در برابر نفوذ دشمنان ایجاد نموده است .

وی بسیج را  بزرگترین  رکن قدرت در نظام مقدس  جمهوری اسلامی تحت فرمان  ولی فقیه دانست واضافه کرد  : تفکر بسیج با مکتب اهل‌بیت و فرهنگ عاشورایی آغشته شده واز خود آنچنان قدرتی بروز داده که هیچ مکروحیله ای برای شکستن وفروپاشی آن درطول  36 سال از سوی دشمنان  موثر نبوده است.

 سردار وحیدی به ماحصل نفوذ مستکبران در کشورهای اسلامی اشاره نمود وافزود : جریان  بیداری اسلامی در سطح جهان با نفوذ و توطئه های  دشمنان در سیاستمداران وارکان قدرت در کشورها تغییر پیدا کرد وجنگهایی به درون جهان اسلام کشیده شد .

وزیر سابق دفاع با اشاره به اینکه  تفکر بسیجی مانع گسترش اقدامات وحشیانه گروههای تکفیری در منطقه شد بیان کرد: ترویج تفکر بسیج سبب شد که کشورهایی که تا مرز فروپاشی پیش رفته نجات یابند  . امروزه شاهدیم  گرو‌ههای تکفیری که دست‌پرورده مستکبران بودند هم اکنون بلای جان کشورهای غربی شده اند .

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  به اقدامات تروریستی در سطح جهان اشاره نمود وافزود : هم اکنون مستکبران کنترل تروریستهایی را که خود ایجاد و حمایت نموده  از دست داده اند  واز طرفی دیگر می دانند که ایران  تنها قدرتی در منطقه است که  مقابل این تروریست ها  ایستادگی می کند.

سردار وحیدی به سخنان مقام معظم رهبری اشاره نمود وعنوان کرد : انکار تلاش همه جانبه دشمن برای نفوذ یک انکار غیر عاقلانه و غیر واقع بینانه است و انسانهای وابسته وجاهل هر دو عامل مهمی در جهت تحقق اهداف دشمنان هستند .

وی بسیج  را جریان انقلابی مداوم جمهوری اسلامی دانست واظهار داشت : مهمترین عنصر قدرت بسیج بعد از آموزههای مکتبی روحیه انقلابی است که  این عامل سبب می شود که بسیج مستحکم ومقتدر منافع وقدرت کشور را حفظ نماید .

 بسیج،کشور،عکس،سردار،توکلی،الیگودرز،سپاه،لرستان،گردهمایی

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت : ولایت پذیری مهمترین شاخصه‌ بسیجیان است

در ابتدای این مراسم سردار حبیب اله  توکلی جانشین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان نیز به  گفت: ندای لبیک یا حسین توسط بسیجیان انقلاب اسلامی امروز در مرزهای لبنان و سایر کشورها به گوش می رسدو بسیج جمهوری اسلامی نه تنها در عرصه جنگ بلکه در همه زمینه ها حضور فعال دارد .

وی به فعالیت بسیج در بخش های مختلف اشاره نمود وافزود : اهمیت و نتایج ثمربخش حضور بسیجیان در  طول تاریخ انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست .

سردار  توکلی ولایت پذیری را از مهمترین شاخصه‌های بسیجیان دانست وافزود: بسیجیان همواره  گوش بفرمان  رهبر انقلاب برای  دفاع از نظام و ارزش‌های انقلاب آماده می باشند  

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: