امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
پیام مردم ومسئولین در راهپیمایی 13 آبان در الیگودرز :

مردم ومسئولین در راهپیمایی 13 آبان در الیگودرز سیاستهای بی منطق آمریکا را ضد ارزشهای اسلام وانقلاب دانسته و با فریاد  "مرگ بر آمریکا " جنایتهای مستکبران را محکوم نمودند .

کد خبر: ۵۴۳۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۱

به گزارش هیجار ، مسئولین واقشار مختلف مردم شهرستان الیگودرز در روز 13 آبان همزمان با سراسر کشور با شعار مرگ برآمریکا  انزجار خود را نسبت به مستکبران جهان اعلام نمودند.

الیگودرز،راهپیمایی،13،آبان،عکس،تصویر،گزارش،مردم،همدلی،تجلی،یوم الله،فتحی

 حجت الاسلام محمد محمودی به وقایع این روز اشاره نمود و  گفت : وقوع سه حادثه تاریخی سرنوشت ساز در روز 13 آبان  سبب  تثبیت و تداوم انقلاب گردید.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه  یوم الله 13 آبان رویداد مهم  در تاریخ انقلاب اسلامی است اظهار داشت : بزرگداشت این روز نقش بسزایی در همدلی برای حضور مردم   در مقابل مستکبران و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان در راس آنان امریکای جنایتکار است.

الیگودرز،راهپیمایی،13،آبان،عکس،تصویر،گزارش،مردم،همدلی،تجلی،یوم الله،تبلیغات،اسلامی،محمودی

وی ادامه داد : امریکا واسرائیل  همیشه به دنبال منافع خود در منطقه  و کمرنگ نمودن حضورمردم انقلاب اسلامی در برابر زیادخواهی های آنهاست ولی ملت بزرگ ایران  همیشه نشان داده اند که پشتیبان ولایت فقیه و اسلام  هستند.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان ودانش آموزان بیان کرد : طبق فرمایش مقام معظم رهبری شعار مرگ بر امریکا منطقی و علیه سیاستهای خصمانه دولت آنهاست وجز کشتار و نابودی  چیزی برای  سایر ملتها در بر نداشته است.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان الیگودرز افزود : مخالفت ما با مستکبران در حقیقت  مبارزه با سیاست های خصمانه ودور از منطق  آمریکا است .    

 

الیگودرز،راهپیمایی،13،آبان،عکس،تصویر،گزارش،مردم،همدلی،تجلی،یوم الله،ملک محمودی ،معاون،فرماننداری

معاون فرمانداری شهرستان الیگودرز اظهار داشت :روز 13  آبان روز همبستگی و اتحاد ملت  علیه دشمنان اصلی نظام و انقلاب آمریکای جنایتکار است .

وی با اشاره به اینکه همیشه باید گوش بفرمان ولایت فقیه باشیم افزود : بیانات  ولی امر مسلمین فصل الخطاب برای  عملکرد همه مسلمین است که استکبارستیزی همیشه مورد تاکید ایشان بوده می باشد.

ملک محمودی سیاست های  آمریکا علیه ایران را سیاست گرگ و میش دانست وافزود : هیچ گاه دولت آمریکا برای سازش و دوستی  با ایران رابطه برقرار نخواهد کرد  و جنایتهای آنها در طول تاریخ نشان داده است که همواره آمریکا برای کسب منافع خود حقوق سایر کشورها را نابود نموده است.

 رئیس آموزش و پروش شهرستان الیگودرز در این مراسم افزود  :  دانش آموزان سراسر کشوربا حضور در راهپیمایی 13 آبان  با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری تجدید پیمان می کنند و انزجارخود را از سیاست های خصمانه  آمریکا و سایر مستکبران را به جهانیان اعلام می نمایند.

الیگودرز،راهپیمایی،13،آبان،عکس،تصویر،گزارش،مردم،همدلی،تجلی،یوم الله،محمدی،آموزش وپرورش

وی ادامه داد :  شعار مرگ بر آمریکا در بطن جامعه و در رگ و پوست این ملت جاری شده است و هیچ گاه فراموش نخواهد شد  .

محمدرضا محمدی با سخنان مقام معظم رهبری اشاره نمود وافزود :  رهبر  معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان ودانش آموزان فرمودند که  آمریکا بخش اصلی مشکلات منطقه می باشد ونشان از این مطلب است که  همواره باید این شعار را در تمامی مناسبت ها و برنامه ها فریاد بزنیم .

حسن فتحی یکی از بازنشستگان سپاه شهرستان الیگودرز نیز بیان کرد: روز 13 آبان یادآور تسخیر لانه جاسوسی ، توطئه ها و فتنه های آمریکا علیه ملت ایران است .

الیگودرز،راهپیمایی،13،آبان،عکس،تصویر،گزارش،مردم،همدلی،تجلی،یوم الله،فتحی

 

وی ادامه داد : راهپیمایی عمومی مردم  بر علیه سیاستهای استعماری آمریکا و سایر مستکبران نشان از تنفر و انزجار ملت ایران ازامریکاست و تا آخرین قطره خون از ارزش های انقلاب، اسلام، ولایت و رهبری دفاع خواهند نمود.

فتحی با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا برگرفته ازمنطق قرآن و انقلاب است بیان کرد : تا زمانی که آمریکا به سیاست های زورگویی، تجاوز ، قتل و غارت ادامه دهد ملت ایران با ظلم و استکبار مقابله  خواهد کرد.

وی اظهار داشت :مقام معظم رهبری خطاب به مسئولین فرمودند که آمریکا همان جنایتکار سابق است و ما نیز وظیفه داریم با لبیک به رهبر انقلاب در برابر سیاست های بی منطق آمریکا سکوت نکنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: