امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

این وسیله ایی که شماها روش می نشینید موتوره f14 که نیست ...

کد خبر: ۴۷۹۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷
به گزارش هیجار وبلاگ ما با ولایت زنده اییم نوشت:
 
با شما هستم بله با خود شما آقایان محترم البته جسارت نشود بعضی از آقایان و بعضی از پسرهای جوانی  که پیاده رو ها و مردم صبح،ظهر ، عصر  نیمه شب از دستشون به ستوه امدن بله همین بنده خداهایی که خیابانها  و حتی  پیاده رو را با پیست موتور سواری اشتباه می گیرند
 
البته در فرهنگ ترافیکی یعضی ها این  دو شبیه به هم هستند  اما نه دیگه تا این حد که در خیابان با هم مسابقه بگذارند. اصلا شما مردم عزیز و دوستان گرامی اگر توجه کرده باشید آن قدر هم به طور موازی و شانه  به شانه با هم موتور سواری می کنند که گویا مسابقات موتور سوری در پیست های بین المللی برگزار می نمایند .
 
 
 
  بنده خدا جوان هستند و هیجان دارند آن هم در حد لالیگا اصلا یک سوال دارم شماهایی که این چنین با هیجان غرور و قیافه روی این موتور زبان بسته می نشینی و حس پرواز تا بی نهایت را داری!!!!!!
 
به اون هم فکر کردی که شاید در همین مسابقات دارفانی را بگویید اصلا اگر فکر خودتون نیستید فکر این مردم بیچاره هم باشید که وقتی می خواهند از خیابان رد بشوند با هزار ترس و لرز رد می شوند میدانید چرا؟؟چون هر لحظه ممکن است همین شماها یا خودشون یا یکی از عزیزانشون رو زیر بگیرند و  خدمت حضرت عزرائیل مشرف بشوید. 
 
حال اگر فکر این مردم هم نیستید یه مسئله بحرانی دیگر نیز هست این جا یک نکته ظریف دارد که اون هم جیب مبارک خودتون یا پدرتونه که باید تاوان بدهید آن هم با پول!مطمئا هستم حالا که اسم پول امده یکم وارد مرحله تفکر و تامل در این کار شدید پس من شما رو تنها می گزارم  تا فکر کنید شاید به نتیجه مثبتی برسید.

 

حرکت ،نمایشی،موتورسوار،عکس،تصویر،پیست

 

راستی یه چیز رو یادم رفت من فکر می کنم این وسیله ایی که شماها روش می نشینید موتوره نهf14 فکر شما رو نمیدونم! 
 
انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: