امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
رئیس دادگستری الیگودرز:

رئیس دادگستری الیگودرز گفت: بانک‌ها باید ساز و کار مشخصی برای پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران داشته باشند.

کد خبر: ۴۱۷۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۱

به گزارش هیجار و به نقل از فارس،امیر هوشنگ فتحی یکشنبه شب در نخستین جلسه حمایت قضایی از سرمایه‌گذاران با اشاره به شرایط مناسب سرمایه‌گذاری در این شهرستان اظهار داشت: متاسفانه بانک‌ها نظارتی به نحوه هزینه‌کرد، تسهیلات دریافتی توسط مدعیان سرمایه‌گذاری نمی‌نمایند و همین امر به زیان سرمایه‌گذاران واقعی  است.     

وی به امنیت حاکم در این شهرستان اشاره کرد و افزود: علی‌رغم کمبودها و مشکلات و گستردگی حوزه قضایی شهرستان دستگاه قضایی و انتظامی شبانه‌روز در جهت برقرای امنیت تلاش می‌کنند و خوشبختانه ‌کارنامه دستگاه قضایی روشن است و امروز الیگودرز به عنوان یکی از شهرهای امن استان مطرح است.

فتحی با اشاره به اینکه محوریت توسعه پایدار در هر کشوری امنیت است افزود: با تلاش‌هایی که صورت گرفته امنیت به طور کامل حاکم و زمینه برای سرمایه‌گذاری در شهرستان فراهم شده است و اکنون نوبت به متولیان و مسئولان است تا با جذب سرمایه‌گذار مشکل بیکاری را رفع کنند.

رئیس دادگستری الیگودرز با تاکید بر تلاش مسئولان برای تقویت سرمایه‌گذاری گفت: دستگاه‌های خدمت‌رسان تا جایی که می‌توانند مسیر سرمایه‌گذاری را هموار کنند و با سرمایه‌گذاران نیز همکاری داشته باشند و در همین رابطه اگر موانعی وجود داشته باشد، دستگاه قضایی برای رفع آنها حمایت می‌کند.

در ادامه این جلسه مدیران برخی دستگاه‌های شهرستان نظرات و دیدگاه‌های خود را در رابطه با موانع و راهکارهای رفع آنها بیان کردند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: