امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

شهدای مدافع حرم ؛ ستارگان درخشان جامعه هستند
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان:

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: خانواده ی شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ستارگان درخشان جامعه هستند ومردم باید قدر دان این خانواده ها باشند.

دلایلی که «متوسلیان» را راهی لبنان کرد چه بود
روایتی متفاوت از همکلاسی احمد متوسلیان؛

همت گفت: هیچ کس نمی­‌تواند این خبر را برای احمد ببرد. رفتم سپاه دیدیم متوسلیان آنجا نشسته. کمی صغری کبری چیدم و گفتم بیا برویم با هم قدم بزنیم .

موج گسترده درخواست فعالان فضای مجازی برای آزادی حاج احمدمتوسلیان / مطالبه مردم از دولت برای مشخص شدن وضعیت چهار دیپلمات
همزمان با سوم خرداد صورت گرفت

امروز پس از خبر وزیر دفاع درباره زنده بودن سردار متوسلیان موج گسترده‌ فعالان فضای مجازی برای آزادی این شیر در زنجیر با هشتگ freemotevaselian# شکل گرفت.

رزمندگان لرستانی کام امت را با شهد شهادت شیرین کردند
به مناسبت سی امین سالگرد عملیات حاج عمران ؛

عمليات حاج عمران يكي از عمليات‌هاي گمنام دوران دفاع مقدس است ، که دلاوران تیپ   57 سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  از حیث پیشدستی حمله دشمن در آن درخشیدند.

دل نوشته اهالی ورزش لرستان برای مدافعان حرم

در پی رشادت‌ها و جانفشانی‌های مدافعان حرم در سوریه تعدادی از اهالی ورزش لرستان دل نوشته‌هایی را تقدیم زحمات و ایثار آنان کردند.

بزرگداشت شهدا و رزمندگان بزرگداشت رادمردی و ایمان صادقانه است
پیام رهبر انقلاب به کنگره بزرگداشت ۸ هزار شهید گیلان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تجلیل از نقش‌آفرینی و فداکاری شهدا و رزمندگان استان گیلان در دوران دفاع مقدس پیامی صادر فرمودند.

یگان صابرین؛ داغی بر دل گروهک پژاک

شهید علی پرورش همرزم سردارسرتیپ شوشتری، سردارشهید پاسدار شفیع پور، شهید پاسدار زلفی و دیگر شهیدان عزیزی بودند که درآبان ماه سال 1388 در منطقه سرباز سیستان و بلوچستان بر اثرانفجار تروریستی به شهادت رسید.

کارت عروسی برای شهدا+عکس

خیلی دلمان می خواهد همه بیایند، خیلی بیشتر دلمان می خواهد زنده ترها هم بیایند، آنهایی که از ما و شما زنده ترند. دعا کنید زندگی ما هم مثل آنها باشد. زندگی زنده ها نه مردگی مرده ها...

وقتی رفاقت باشهدا به شهادت ختم می شود
شوق عروج جوان نسل سومی مدافع حریم ولایت؛

علاقه او به شهدا و شهادت و جمع آوری وصیت نامه شهیدان و کتب مذهبی اتاق جواد را پاتوق کتاب و وصایای شهدایی برای دوستان کرده بود،وصایا را می خواند تا عمل کند خطاب به یکی از رفیقانش گفته بود باید تلاش کنیم تا خوب باشیم و از الکی مردن نجات پیدا کنیم.

کتاب زندگی‌نامه شهید شاخص دانشجویی لرستان رونمایی می شود
باعنوان «مسافر ملکوتی»؛
کتاب زندگی‎نامه طلبه شهیدعلی‎عباس حسین‎پور، شهید شاخص دانشجویی استان لرستان با عنوان «مسافرملکوتی» رونمایی می شود.
خون شهیدان مدافع حرم مانع اصلی نفوذ دشمنان به کشور است
حجت السلام اسماعیلی :

حجت السلام اسماعیلی گفت : شهیدان مدافعان حرم در  راه اسلام و حفظ ارزشهای این انقلاب به شهادت می رسند و ایثار و ازخودگذشتگی این عزیزان  مانع اصلی نفوذ دشمنان به کشور است .

تعمیرگاهی که یادوراه شهدا شده است
به بهانه تجلیل آران در جشنواره عکس بسیج؛
خبر تجلیل از یک جانباز خرم‌آبادی در آیین اختتامیه جشنواره فیلم و عکس بسیج بهانه‌ای شد تا به محل کارش برویم و حال و هوای تعمیرگاهش را از نزدیک ببینیم.
شعار سال