امروز: پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

قیمت غیرت

امروز جامعه ی ما را هم می دید که زنان نه برای پانصد مثقال طلا و نه حتی یک مثقال نقره ، چگونه رخ و ساق به همگان نشان می دهند و شوهران و پدران و برادرانشان نیز هم عقیده ی آنهایند.

گریه‌ی سرهنگ عراقی در زمان تحویل شهدا

وقتی عراقی‌ها جنازه‌های ایرانی‌ها را در خاک عراق تفحص کردند به یک جنازه‌ای رسیدند که سالم از زیر خاکها بیرون آمد. شانزده سال پیش شهید شده بود.

مرحوم علامه امینی و زیارت عاشورا

 زیارت عاشورا را دائم بخوان و بر خودت وظیفه بدان. این زیارت، دارای آثار و برکات و فواید بسیاری است که موجب نجات و سعادت مندی تو در دنیا و آخرت می باشد، و امید دعا دارم.

امانتی که حضرت زهرا(س) به آیت‌الله‌ بهجت داد

صحن عقیله بنی هاشم یکی از پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در کربلای معلی است و هم اکنون کارهای تحقیقاتی آن در حال انجام است اما حکایت ساخت این صحن توسط مردم ایران جذاب است.

اندر حکایت گرفتن وام در بعضی بانک ها

وای به حال روزی که سر و کار شما با این کارمند های بعضی ادارات بیفته دیگه باید فاتحه پا، کمر و دیگر اعضا بدنتان را بخوانید...

 آیه های قرآن درباره حجاب

قرآن  انواع دیگر حجاب که در رفتار خارجی انسان تجلی می‎کند، نام برده مثل حجاب و پوشش در نگاه که مردان و زنان در مواجهه با نامحرم به آن توصیه شده‎اند.در این بخش از آسمونی تعدادی از آیات قرآن در مورد حجاب را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

اقتصاد مقاومتی باید حمایت شود

لارمه معنی اقتصاد مقاومتی روشن تر بشه تا اون افراد پر مدعای روشنفکر بدونند هیچ حرف آقا بدون معنی و بی دلیل نیست!

بسیجی یعنی علی که تمام وجودش وقف اسلام بود

شهدا این کشور را به ما ها سپرده اند .شهدا یکی یکی رفتند یک بسیجی واقعی کسی هست که کار با این سلاح را یاد بگیرد و با این سلاحها نقشه های دشمن را به خودش برگرداند.

از سرخی خون شهدا تا سیاهی چادر

برای تو می‌نویسم، برای تو که حاضر نیستی چادرت را با لذت ظاهریِ خوش تیپ شدن، با لذت دیده شدن و با لذت پوشیدن لباس‌های تنگ و کوتاه و رنگارنگ عوض کنی.

دین فروشی در فضای مجازی: غفلت یا خیانت

به راستی مسئولین را چه شده است که در نظام مقدس اسلامی راه را بر اشاعه فحشا و تعرض به ارزش ها و هنجارهای جامعه هموار می سازند؟! آیا کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ای مأموریتی جز جلوگیری از انتشار محتوای مجرمانه و رصد فضای مجازی دارد؟!

مادر من فقط یک چشم داشت

مادر من فقط یک چشم داشت . من از اون متنفر بودم ... اون همیشه مایه خجالت من بود...

درس شاگرد به معلم

معلّمی که از شاگردش درس زود قضاوت نکردن را آموخت.

شعار سال
مردان آسمانی