امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

مرگ تدریجی لاله های واژگون الیگودرز

لاله های واژگون الیگودرز از منابع طبیعی  وجاذبه های دیدنی شهرستان الیگودرز که هرساله با برگزاری جشنواره ای  به مرگ تدریجی ونابودی این گونه گیاهی منجر می شود

 سونامی ارزی بلای جان اقتصاد

سونامی ارزی  این روزها در غفلت و سردرگمی  مجلس ،مسئولین و بانک مرکزی در حال رخداد است  ودر نهایت منجرببه سقوط  اقتصاد می شود.

بانک های لرستان حامی تولید کنندگان یا عامل تضعیف؟استاندار ورود کند
در سال حمایت از کالای ایرانی؛

حمایت از تولید کننده و کالای بومی یکی از مهمترین راه های توسعه و تعالی ملت هاست. با این وجود باید پذیرفت که این مهم محقق نخواهد شد مگر با ایجاد بستر فرهنگی در بین همه ی آحاد جامعه!

تشکیل مجمع هم اندیشی نخبگان دانشگاهی و حوزوی گامی برای توسعه الیگودرز

تشکیل مجمع  هم اندیشی نخبگان دانشگاهی وحوزوی در تدوین چشم انداز توسعه میان مدت و بلند مدت شهرستان نقش موثر داشته  و نهایتا اینکه روند پیشرفت را کاملا آینده نگرانه، سیستمی و برنامه محور می کند.

فرهنگ‌سازی،مولفه مهم تحقق حمایت از کالای ایرانی

بدون شک یکی از مولفه‌های تأثیرگذاری که موجب قرار گرفتن قطار توسعه بر روی ریل می‌شود، فرهنگ‌سازی استفاده از کالای ایرانی است.

سرخی اصالت چهارشنبه سوری را سیاه نکنیم

چهارشنبه سوری از سنتی نشاط آور به نمایش پوشالی برای ایجاد خسارتهای جبران ناپذیر مالی و جانی تبدیل گردیده  و بلای جان وسلامت جوانان ونوجوان ایرانی شده است

چهارشنبه سوزی بدعتی در فرهنگ ایرانی

چهارشنبه سوری یکی از سنت های خاطره انگیز کهن ایرانی که متاسفانه امروز با  مواد رفتارهای پر خطر باعث  تلخ کامی و حتی مرگ بسیاری از جوانان  و از آن باید بعنوان چهارشنبه سوزی یادکرد.

شهرداری بدهکار الیگودرز و برگزاری همایش با خروجی نامعلوم

شهرداری الیگودرز با وجود بدهی 40میلیاردی تومانی اقدام به برگزاری  همایش با هزینه میلیونی و با خروجی نا معلوم می کند.

یادآوری تاریخ مشروطه به مسئولین صداوسیما به بهانه توهین‌ به قوم "لر"
یادداشت/

نماینده مردم الیگودرز در مجلس نسبت به پخش برخی سریا‌ل‌ها در صداوسیما و توهین به قوم "لر" انتقاد کرد.

نام شهدا در معابر و محله ها برای زنده نگه داشتن یاد آنهاست

مبحثی که در رسانه الیگودرز منتشر شد و مصاحبه اخیر ازناخبر با رئیس شورای شهر را مداخله خواند شامل چند نکته است که گفتنش خالی از لطف نیست.

بهارستان نشینان خواب زده

 برخی نمایندگان مجلس  چنان خود را به خواب زده اند که هنوز  صدای اقتدار موشکی و خروش تماشایی ملت در 22بهمن امسال آنها  را ازخواب غفلت بیدار نمی کند.

سخنان سخیف چهره «ابراهیم» را خدشه‌دار نمی‌کند
به بهانه اکران " به وقت شام " در جشنواره فیلم فجر؛

" به وقت شام " شاید نوستالوژی فیلمهای پیشین ابراهیم حاتمی کیا را نداشته باشد اما فیلمی قابل احترام است که مخاطبانش را با خود به ویرانه های سوریه می برد و بخشی از دد منشی های داعش را به مخاطب نشان می دهد.

شعار سال