امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

مقدمه:


 

قرن حاضر، عصر دسترسی آزاد به اطلاعات وآگاهی بخشی است. در این دوره، رسانه ها می کوشند تا با سرعت هرچه تمام تر مخاطب رابا انفجار اطلاعات روبه رو کنند. اما آنچه دراین بحبوحه مهم است دسترسی به اطلاعات دقیق، صحیح  و شفاف است تا مخاطب را با واقعیت محیط اطرافش آشنا کند.

 

پایگاه خبری - تحلیلی هیجار، که ازسال1392 تا کنون درشهرستان الیگودرز مشغول به فعالیت شده، تلاش نموده تا با استفاده از خبرنگاران و نویسندگان کارآزموده و فعال در زمینه اطلاع رسانی روند ارتباطات برای توسعه لرستان را سرعت بخشد. این رسانه درمرام نامه خود، حفظ اصالت خبر، روشنی و شفافیت، صحت و درستی وگزارش کامل وقایع روز استان و کشور را جای داده است.

 

هیجار؛ خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب از هرگونه تعصبات حزبی و جناحی خود را به دورمی داند.

 

این رسانه تلاش دارد تاعلاوه برگزارش وقایع مهم  شهرستان و استان، در جهت نقد منصفانه مسئولین گام تازه ای بردارد و مشوقی باشد برای دیگررسانه های بومی تا کار رسانه ای و اطلاع بخشی را به دور از هر گونه تعصب  و جانبداری و منفعت طلبی صنفی، برای ایجاد لرستانی آباد و بهره مند توسعه بخشند. باشد که دراین راستا مثمرثمر باشند.